Тур "Заповідна Херсонщина"
У турі Ви побачите:
Унікальний біосферний заповідник "Асканія-Нова"
"Асканія-Нова" - найстаріший степовий резерват світу зі сторічною історією, що входить в сотню найвідоміших заповідних територій планети і є одним із 7 природних чудес України.
Найбільшу пустелю Європи
Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі, який складається із безмежних барханів (тутешні мешканці називають їх «кучугурами»), висотою близько 5 м, і негустою рослинністю
Природні перлини Півдня України
  • Рожеві озера
  • Єдиний в степу Херсонської області водоспад
Єдине історичне шато України
Виноробне господарство Князя Трубецького - це єдине історичне шато України, де ось уже протягом 120 років виробляють якісні вина.
Вартість туру:
6 705 грн/1 особа

Програма маршруту
ХЕРСОН - АСКАНІЯ-НОВА - РОЖЕВІ ОЗЕРА - ОЛЕШКІВСЬКІ ПІСКИ - ВИНОРОБНЕ ГОСПОДАРСТВО КНЯЗЯ ТРУБЕЦЬКОГО
4 ДНІ / 3 НОЧІ
День 1
Тур "Заповідна Херсонщина" починається із південного міста України - Херсон. Після прибуття та поселення в готель, на Вас чекає екскурсія-містерія "Херсон де Масон".

Цей маршрут розкриває таємниці, які сягають корінням у 18 століття: хто правив Херсоном і ким була зупинена французька експансія, що означають для міста імена Людовика XVI, Марії Антуанетти, Жанни де Ламот Валуа, адмірала Хосе Паскуаля Домініка де Рібас і багатьох інших.

Під час екскурсії Ви дізнаєтеся звідки пішла мода на маленьких песиків, чому французи вважали за щастя оселиться в Херсоні, чим херсонці торгували з Європою і який зв'язок між Херсоном, Фінською затокою і Антарктидою.

Вечір завершимо за смачною вечерею у ресторані із французькою кухнею.

День 2
Зранку другого дня вирушаємо до унікального біосферного заповідника "Асканія-Нова".

Під час ретро-фото-сафарі протягом двох годин Ви об'їдете територію заповідника, де матимете змогу спостерігати за сайгаками, бізонами, оленями, куланами та іншими тваринами у дикій природі. У заповіднику Ви також побачите коней Пржевальського, що були збережені саме завдяки цьому заповіднику.

Після обідньої перерви та відвідування зоопарку та дендропарку "Асканії-Нова", вирушаємо до рожевих озер України (село Іванівка).
День 3-4
Третій день розпочинаємо із найбільшої пустелі Європи - Олешківських пісків, де пройдемо маркованими маршрутами та екологічними стежками. На початку XIX століття сюди почали завозити велику кількість овець, однак через деякий час в результаті їх випасу трави не залишилося. Через сильні вітри почалася ерозія, на поверхню вийшли піски, в результаті чого і утворилася пустеля. Тепер ці ребристі піщані дюни, плавно йдуть вдалину до лінії горизонту, усіяні відокремленими оазисами і оточені пишними зеленими сосновими лісами.

Після обіду по дорозі до Виноробного господарства Князя Трубецького, заїдемо до середньовічної вежі Вітовта (єдиної на Півдні Україні середньовічної вежі - залишків фортеці унязя Литовського Вітовта) та єдиного в степу водоспаду в Херсонській області.

У шато Князя Трубецького ми зазернемо у історичні винні підвали та продегустуємо різні сорти вина.

Зранку четвертого дня з Херсонського залізничного вокзалу рушимо потягом до Києва.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО:
— Квитки на потяг Київ-Херсон-Київ;
— Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
— Проживання у готелі у місті Херсон (розміщення у двомісному номері);
— Вартість екскурсій по програмі;
— Харчування по програмі;
— Дегустація 5 видів вина у шато Князя Трубецького;
— Вхід на територію заповідників.
Запит на тур "Заповідна Херсонщина"
Вкажіть бажані дати туру
Кількість людей у групі
+
Ваше ім`я
Ваш контактний телефон
Ваш E-mail
Примітки та додаткові побажання
Введіть Ваш контактний E-mail для отримання програми туру "Заповідна Херсонщина"
Made on
Tilda