У турі Ви побачите:
 • Найкращі виноробні Бесарабії
  • Центр культури вина SHABO
  • ТМ «Колоніст»
  • Villa Tinta
 • Цікаві сироварні та продовольчі виробництва
  • Європейська сироварня (Шабо)
  • Сироварню «Щедра околиця»
  • Виробництво «Балканські Ястія».
 • Історичні пам'ятки
  Акерманська фортеця (Білгород-Дністровський)
 • Унікальні природні заповідні зони
  Самобутнє містечко Вилкове

Програма маршруту
ОДЕСА – ШАБО – БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ – ІЗМАЇЛ – ВИЛКОВЕ-ОДЕСА
3 ДНІ / 3 НОЧІ
День 1
Розпочинаємо тур з прибуття до м. Одеса. Після сніданку в одному з готелів міста рухаємося на комфортабельному автобусі до містечка Шабо, де нас гостинно зустріне сучасна Європейська сироварня, що побудована за європейським зразком і має найновітніше обладнання з Нідерландів. Ми оглянемо міні-ферму, виробничий цех, послідкуємо за процесом виробництва сиру. А після цього нас запросять на дегустацію 6 видів молодих сирів.

Наш тур продовжується по Шабо. Йдемо з візитом та оглядовою екскурсією до Центру культури вина SHABO.

Після сирної та винної дегустації в Шабо рухаємося далі – до найстарішої з тих, що збереглася в Одеській області фортеці – Білгород-Дністровської фортеці.

Після цікавої екскурсії – переїзд до м. Ізмаїл і поселення в готель .

День 2
Розпочнемо наш день з екскурсії до Вилково, поселення, що розташоване прямо на воді, де всі переміщення здійснюються на човнах, що називають там «бабайками». Саме тут можна знайти справжню Дунайську рибу , саме тут місцевість пеліканів, адже зона довгі роки вважалась заповідною.

В полудень ми скоштуємо справжньої рибацької дунайської ухи, а потім вирушимо до виноробні ТМ «Колоніст» на екскурсію та дегустацію. Виноробня ТМ «Колоніст» – це перша сімейна українська виноробня, яка з 2005 року стала виробляти сухі, напівсухі та десертні вина високих європейських стандартів. Ці вина отримали високу оцінку не тільки в Україні, а й у вибагливих французів та англійців. Місце для створення проекту «Колоніст» було обрано не випадково. Тут ще за часів фракійців і римлян були посаджені виноградники і створювалось вино, яке поставлялося в грецькі міста і провінції Імперії. У кінці 19 століття Придунайська Бессарабія славилася своїми виноградниками, розташованими на сонячних схилах, і винами, які баржами по Дунаю переправлялися в країни Європи.
День 3
Цей день ми почнемо з екскурсії по місту Ізмаїл, адже це надзвичайно красиве місто: велика ріка, приголомшливої краси храми, одна з найбагатших діорам, насичений експонатами районний музей (так вийшло, що туди свого часу були передані експонати Ермітажу і найбільших музеїв СРСР).

Після завершення цікавої оглядової екскурсії ми поїдемо до Сироварні «Щедра околиця», де виробляють натуральні крафтові сири з коров'ячого, козячого та овечого молока.

Після смачної сирної дегустації рухаємось на виноробню Villa Tinta, де на Вас чекає особлива «вертикальна» дегустація - почнемо ми на даху виноробні з видом на озеро Ялпуг з одного боку, з іншого ті самі виноградники, вино з яких пасує до будь-якої погоди, – це дійсно варто побачити. Опісля, спускаємося до виноробні та знайомимось з технологічним процесом переробки винограду, виробництвом та розливом тихих та ігристих вин.

Прекрасним завершення екскурсійного дня буде візит до виробництва «Балканські Ястія", що в перекляді означає "смаколики". А смачна бессарабська вечеря за всіма традиціями краю вразить своїм різномаїттям.


Введіть Ваш контактний E-mail для отримання програми туру "Гостинна Бессарабія"