У турі Ви побачите:
 • Всесвітню пам'ятку ЮНЕСКО
  У місті Чернівці під час туру Ви відвідаєте Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, що внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО у 2011 році і вражає усіх відвідувачів своєю красою та масштабами.
 • Скельний чоловічий монастир
  Бакота, окрім мальовничих подільських пейзажів,славиться завдяки Бакотському скельному монастирю, що є одним з найстаріших на території України і знаходиться у стінах Білої Гори.
 • Місця з переліку "7 чудес України"
  • Основою туру "Перлини Поділля" є місто Кам'нець-Подільський, що разом із численною кількістю пам'яток архітектури сповнений середньовічним духом.
  • Іншою обов'язковою локацією туру є Хотинська фортеця, що разом із Кам'янцем ввійшла до переліку "7 чудес України".
 • Унікальні природні заповідні зони
  Під час туру Ви, зокрема, побачите: Подільські Товтри - залишки узбережних рифів, аналогів яких не має у світі, які входять у "7 природних чудес України"; Китайгородське відслонення - геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення в Україні та карстову пещеру - Кришталеву.

Програма маршруту
ЧЕРНІВЦІ - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - БАКОТА - КИТАЙ-ГОРОД - ХОТИН - КРИВЧЕ - КРИШТАЛЕВА ПЕЩЕРА - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
3 ДНІ / 2 НОЧІ
День 1
Розпочинаємо тур "Перлини Поділля" з прибуття поїздом до мальовничого міста Чернівці. Чернівці - місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Вас чекає зустріч зі старою площею Святого Хреста, площею Філармонії, поштовим управлінням, Центральною площею (ратуша, художній музей), вулицею О. Кобилянської (головна вулиця міста, в минулому вулиця Панська), палацом юстиції, Театральною площею.

Ключовою локацією для відвідування стане Резиденція Митрополитів Православної Церкви Буковини й Далмації - справжній архітектурний шедевр Західної України, що внесений до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Після оглядової екскурсії містом та ситного обіду, вирушаємо до іншої перлини Поділля - міста Кам'янець-Подільський, де нас чекає поселення у комфортабельний готель у самому центрі міста та приємний відпочинок після першого дня подорожі.
День 2
Зранку другого дня ми вирушаємо у Бакоту - місце-магніт, що заворожує з першого погляду. Колишнє село, що було затоплено майже 40 років тому під час будівництва Дністровського водосховища, стало справжньою меккою для подорожуючих Поділлям. Окрім пейзажів, у Бакоті є три джерала чистої води та залишки скельного чоловічого монастиря.

По дорозі до Бакоти ми заїдемо у Китай-город, де Ви побачите унікальну пам'ятку природи - Китайгородське відслонення та почуєте одну з місцевих легенд, що не залишить Вас байдужими.

Після обіду на нас чекатиме екскурсія Старим Містом у Кам'янці-Подільському з вечірньою театралізованою екскурсією головною візитівкою Поділля - Кам'янець-Подільською фортецею.
День 3
Завершальний день тур розпочнемо з Хотинської фортеці - об'єкта, що увійшов до переліку "7 чудес України". Хотинська фортеця - свідок численних війн та баталій. Це місце відіграло вирішальну роль під час Хотинської війни, що стало переломним моментом в історії Османської імперії. Саме тут запорізькі козаки на чолі з гетьманом Петром Конашевичем-Сагайдачним врятували Західну Європу від вторгення яничар, що справило сильне враження на всі народи та набула відголосу у світовій літературі.

По дорозі з Хотина до села Кривче буде ще один пункт зупинки - село Окопи, де ... .
Опісля вирушаємо до село Кривче, де знаходяться залишки Кривченського замку. Однак, головною причиною відвідування даного поселення є Кришталева пещера.
Це одна з найбільших серед гіпсових печер в Європі - протяжність її дослідженої частини становить майже 23 км. Стіни печер покриті кристалами гіпсу. Багато кристалів нагадують силуети тварин: буйвола, ящірку, слона, орла.

Після відвідування пещери вирушаємо до міста Хмельницький - обласного центру Хмельницької області звідки потягом вирушаємо до Києва.
КАРТА УСЬОГО МАРШРУТУ

День 1. Київ - Чернівці - Кам'янець-Подільський

День 2. Кам'янець-Подільський - Китай-город - Бакота - Кам'янець-Подільський

День 3. Кам'янець-Подільський - Хотин - Окопи - Кривче - Кришталева пещера - Хмельницький - Київ
Введіть Ваш контактний E-mail для отримання програми туру "Перлини Поділля"