У турі Ви побачите:
  • Древлянську столицю - Іскоростень
  • Незвичний Житомир
  • Підземну фортецю-бункер часів Другої Світової війни
  • Першу в Центральній Україні папірню в Радомишлі

Програма маршруту
КОРОСТЕНЬ - ЖИТОМИР - КОРОСТИШІВСЬКИЙ КАНЬЙОН - РАДОМИШЛЬ
2 ДНІ / 1 НІЧ
День 1
Екскурсійна програма "Секрети Житомирщини" починемо із міста, якому вже більше 1300 років - древньої столиці древлян - Іскоростеня (нині місто Коростень).Під час екскурсії ми відвідаємо один із найкрасивіших парків України - парк ім.Островського з цілим рядом пам'ятників, які варто побачити вживу.

Опісля мальовничих пейзажів парку, на нас чекає військовий антураж - усередині гранітної скелі знаходиться військово-історичний комплекс, зроблений в реальному бункері "Скеля" сталінського часу. Ми пройдемо коридорами одного із трьох ярусів цього бункера і відчуємо усю міць тритонних дверей, які й по сьогоднішній день неможливо пробити жодною гарматою!

Після ексурсії та смачного обіду рушимо до міста Житомир, де залишимося наніч. Але спершу - оглядова екскурсія містом, під час якої обов'язково відвідаємо музей космонавтики ім. С.П.Корольова, природний вражаючий витвір - голову Чацького, греблю на річці Тетерів і ще цілий ряд місць, оповитих легендами та цікавими історіями.

День 2
Після сніданку у готелі почнемо другий день з Коростишівського каньйону - затопленого гранітного кар'єру. Поєднання води смарагдового кольору з прозорим дном, вражаючі гранітні скелі та довколошній ліс формують ідеальне місце для фотозйомки.

Наступним пунктом нашого туру стане Радомишльський замок. Замок побудований на легендарних землях, які раніше називалися «дорога королів». Це була торгова артерія, яка з'єднувала Київську Русь з Римською імперією. Між іншим, в 959 році княгиня Ольга посилала послів до німецького імператора саме звідси. Вважалося, що саме тут, біля замку Радомисль закінчувалася цивілізація і далі починалися дикі землі.

Ми прогуляємося парком, замком, відвідаємо єдиний у світі Музей домашньої української ікони та побуваємо на майстер-шоу у Папірні, адже саме тут у 1612 році монахи Києво-Печерської Лаври під керівництвом архимандрита Єлісея Плетенецького заснували в Радомислі першу в Центральній Україні фабрику з виготовлення паперу з використанням енергії водоспадів – папірню.
Введіть Ваш контактний E-mail для отримання програми туру "Секрети Житомирщини"